Zaznacz stronę

O MNIE troszkę 

Hej, jestem Paulina

od maja 2015 r. projektuję identyfikację wizualną dla pięknych i kreatywnych firm prowadząc Studio Cichoń.

KIM jestem

Od zawsze miałam zbyt wybujałą wyobraźnię, dlatego ciężko było mi zrozumieć, że tak naprawdę nie potrafię latać, a w mojej wannie nie mieszkają rekiny ludojady.

Zawsze lubiłam rysować i to zaprowadziło mnie do Liceum Plastycznego, gdzie pierwszy raz usłyszałam, że mam smykałkę do symbolicznego myślenia, które przydaje się przy projektowaniu logo. Mnie jednak w tamtym czasie nudziło siedzenie przed komputerem. Później szukając swojej drogi skończyłam wydział Projektowania Wnętrz i Przestrzeni. Niestety jeśli chodzi o wnętrza to najlepiej wychodzi mi tworzenie w nich nieładu artystycznego, a zwykle mówiąc – bałaganu. Swoją pewność, że jestem dobra w projektowaniu graficznym zdobyłam na dodatkowym kursie, a później w Agencji Reklamowej, gdzie nie tylko projektowałam ale i wykonywałam reklamy, np. oklejając witryny. 

Wszędzie tam działałam twórczo, uczyłam się zasad kompozycji, oddziaływania barw, spójności przekazu, poznawałam bardzo dobrze programy graficzne, z których korzystam do dziś.

Jednak największym bodźcem do działania i tym samym otwarcia Studia Cichoń było urodzenie pierwszego dziecka. Miłość – to jest to co mnie napędza. A dzieci, to największa szkoła cierpliwości, którą nabyłam i wykorzystuję również w swojej pracy.

BARDZIEJ osobiście

N

Uwielbiam coffee time, choć gdy wpadam w wir projektowania, często zapominam o swojej kawie i wypijam już całkiem zimną. 

N

Ciągle przekręcam słowa tworząc nowe dotychczas niesłyszane.

N

Z jednej strony jestem przesadnie cicha, introwertyczna z drugiej zbyt głośna,  roztrzepana i gadatliwa.

N

Śmiałam się z kawałów o blondynkach, dopóki ja 100% brunetka nie urodziłam prześliczną blondynkę. 

N

Lubię fotografię, wiecznie mam stertę zdjęć do wywołania, jednak najbardziej magiczna pozostaje dla mnie fotografia analogowa.

N

Potrafię malować, moje obrazy były wystawiane na paru imprezach, lecz nie potrafię pomalować sobie ładnie paznokci.

OBSERWUJ @studiocichon

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.