Zaznacz stronę

O MNIE troszkę 

Hej, jestem Paulina

od maja 2015 r. projektuję identyfikację wizualną dla pięknych i kreatywnych firm prowadząc Studio Cichoń.

KIM jestem

Od zawsze miałam zbyt wybujałą wyobraźnię, dlatego ciężko było mi zrozumieć, że tak naprawdę nie potrafię latać, a w mojej wannie nie mieszkają rekiny ludojady.

Zawsze lubiłam rysować i to zaprowadziło mnie do Liceum Plastycznego, gdzie pierwszy raz usłyszałam, że mam smykałkę do symbolicznego myślenia, które przydaje się przy projektowaniu logo. Mnie jednak w tamtym czasie nudziło siedzenie przed komputerem. Później szukając swojej drogi skończyłam wydział Projektowania Wnętrz i Przestrzeni. Niestety jeśli chodzi o wnętrza to najlepiej wychodzi mi tworzenie w nich nieładu artystycznego, a zwykle mówiąc – bałaganu. Swoją pewność, że jestem dobra w projektowaniu graficznym zdobyłam na dodatkowym kursie, a później w Agencji Reklamowej, gdzie nie tylko projektowałam ale i wykonywałam reklamy, np. oklejając witryny. 

Wszędzie tam działałam twórczo, uczyłam się zasad kompozycji, oddziaływania barw, spójności przekazu, poznawałam bardzo dobrze programy graficzne, z których korzystam do dziś.

Jednak największym bodźcem do działania i tym samym otwarcia Studia Cichoń było urodzenie pierwszego dziecka. Miłość – to jest to co mnie napędza. A dzieci, to największa szkoła cierpliwości, którą nabyłam i wykorzystuję również w swojej pracy.

BARDZIEJ osobiście

N

Uwielbiam coffee time, choć gdy wpadam w wir projektowania, często zapominam o swojej kawie i wypijam już całkiem zimną. 

N

Ciągle przekręcam słowa tworząc nowe dotychczas niesłyszane.

N

Z jednej strony jestem przesadnie cicha, introwertyczna z drugiej zbyt głośna,  roztrzepana i gadatliwa.

N

Śmiałam się z kawałów o blondynkach, dopóki ja 100% brunetka nie urodziłam prześliczną blondynkę. 

N

Lubię fotografię, wiecznie mam stertę zdjęć do wywołania, jednak najbardziej magiczna pozostaje dla mnie fotografia analogowa.

N

Potrafię malować, moje obrazy były wystawiane na paru imprezach, lecz nie potrafię pomalować sobie ładnie paznokci.